Profesjonalne usługi szklarskie

Balustrady szklane

pasują do każdych schodów

To nowoczesne i estetyczne rozwiązanie o wiele atrakcyjniejsze od słupków ze stali nierdzewnej, choć można łączyć je zarówno ze stalą, drewnem i innymi materiałami. Montujemy nasze balustrady w domach prywatnych, biurowcach, obiektach użyteczności publicznej. W szybki sposób schody nabierają nowego znaczenia i stają się reprezentatywną częścią wnętrza. Szkło w połączeniu z drewnem lub kamieniem daje ogromne możliwości oraz pole do popisu dla Architektów. Większość naszych szklanych balustrad wykonaliśmy we Wrocławiu.

Balustrady wykonujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego

Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i produktu. Balustrady szklane wykonujemy ze szkła hartowanego najczęściej 10 lub 12mm float oraz hartowane laminowane z folią PVB w pakietach 66.4 lub 88.4. To najbezpieczniejszy dostępny na rynku rodzaj szkła, w skrócie dwie tafle szkła hartowanego sklejone ze sobą folią w wysokiej temperaturze i ciśnieniu. Takie rozwiązanie zapewnia duże bezpieczeństwo w chwili zbicia którejś z tafli – szkło pozostaje na swoim miejscu czekając na wymianę bez ryzyka urazów któregokolwiek z domowników. Poniżej na zdjęciach szklane balustrady Wrocław.

Zrealizujemy dowolny projekt balustrady ze szkła.

Bazujemy na systemie punktowych mocowań. Dzięki zastosowaniu naszych autorskich rozwiązań dysponujemy dużą elastycznością przy projektowaniu balustrad, a co za tym idzie spełniamy oczekiwania Klienta. To bardzo ważne, gdy jak wiadomo schody nie zawsze są odpowiednio przygotowane pod montaż balustrady szklanej, odpowiednia płaszczyzna boku schodów jest bardzo istotna do uzyskania finalnego efektu po zamontowaniu balustrady. Dlatego dobrze skonsultować się z nami już na etapie montażu schodów w celu uniknięcia niepotrzebnych przeróbek w późniejszym etapie wykańczania wnętrza. Posiadamy mobilny oddział, który obsługuje klientów we Wrocławiu, zainteresowanych naszymi szklanymi balustradami.

Profesjonalne usługi szklarskie Wrocław

Szukasz czegoś innego?

Darmowa wycena usług szklarskich

Darmowa wycena online

wyceń online

Nie masz tyle czasu?

Zostaw nam swój numer

+48
Wpisz poprawny numer telefonu
Zaznacz zgodę