Istnieje wiele materiałów, z których można wykonać elementy ozdobne, które doskonale sprawdzą się jako dekoracje w Państwa domu. Jednym z takich materiałów, które wykorzystujemy w swojej pracy jest szkło. Materiał ten nie jest tak kruchy, jakby mogło się wydawać. Szkło, którego używamy gdy wykonujemy schody szklane posiada trzy warstwy szyb. Górna i dolna warstwa najbardziej narażona na uszkodzenia jest wykonana ze szkła hartowanego. Środkowa szyba wykonane jest z mniej wytrzymałego szkła – najczęściej pół hartowanego – co niweluje napięcia wewnątrz materiałowe. Istotną zaletą tego rodzaju schodów jest świetny wygląd oraz wizualne otwieranie przestrzeni. Schody takie nie są śliskie ponieważ na ich powierzchni może być nałożony sitodruk antypoślizgowy.

Konstrukcje szklane zwykle znajdują zastosowanie w biurach, gabinetach, salach konferencyjnych, jako wiatrołapy, w budynkach hotelowych, halach targowych lub domach. Zaletą naszej firmy jest umiejętność dostosowania się do indywidualnych potrzeb. Zanim zaczniemy wykonywać usługę zleconą przez klientów, musimy dokładnie określić wymagania jakie są przed nami stawiane. To z jakich materiałów zostaną wykonane zamówione przez Państwa schody, ścianki, daszki czy podłogi zależy od ich wielkości, wytrzymałości i miejsca, w których mają być zastosowane. Dzięki wybraniu usług naszej firmy, zyskują Państwo pewność, że zakupione przez Państwa konstrukcje będą najwyższej jakości. Miejscem naszej działalności jest Wrocław i jego okolice. Jesteśmy w stanie dla państwa oczywiście dojechać w niedalekie jego okolice.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych prac. Nasze portfolio z całą pewnością zmotywuje Państwa do powierzenia nam usługi wykonania dla Państwa schodów szklanych. Jesteśmy przekonani, że nasze prace są naszą najlepszą wizytówką. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz profesjonalne wykonanie powierzonych nam usług.