Profesjonalne usługi szklarskie

Szklane ścianki i zabudowy na wymiar

Szkło jest wdzięcznym materiałem i coraz bardziej popularnym. Trudno wyobrazić sobie nowoczesne wnętrze w dzisiejszych czasach bez szklanych elementów takich jak ściany szklane, ściany działowe ze szkła, drzwi szklane, konstrukcje ze szkła hartowanego, drzwi szklane, daszki szklane, boksy szklane i biura ze szkła.

Zabudowy szklane oraz ścianki ze szkła są najczęściej wykorzystywane w salonach kosmetycznych, do oddzielenia np. salonu masażu. Swoje zastosowanie znajdują również w biurach, bankach i urzędach jako wydzielone boksy lub oddzielne sale konferencyjne.

Do wykonania zabudowy szklanej wykorzystujemy hartowane szkło o grubości 10 lub 12 mm dowolnego rodzaju. Często używamy szkła matowego lub piaskowanego. Montaż opieramy na systemie PM. W skład konstrukcji szklanej najczęściej wchodzą drzwi przesuwane lub uchylne, również wykonane ze szkła.

Nowoczesne zabudowy ze szkła na wymiar

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i oryginalnemu wzornictwu okuć do szkła, nasze szklane zabudowy pozwalają na praktycznie nieograniczone zastosowanie w biurach, obiektach użyteczności publicznej, domach i mieszkaniach prywatnych oraz wszędzie tam gdzie wymaga się od wnętrza odrobinę elegancji i nowoczesnego wyglądu.

Podłogi ze szkła

Podłoga ze szkła to bardzo nowoczesne i nietypowe rozwiązanie stosowane przede wszystkim w pubach, barach i dyskotekach. Szkło zamiast podłogi daje niesamowity efekt. Ludzie chodzący po szklanej podłodze doznają niezwykłych doznań i odczuć – jakby unosili się w powietrzu.

Wykonujemy solidne i nietypowe podłogi ze szkła. Zadzwoń do nas by dowiedzieć się więcej.

A może masz nietypowy projekt szklanej konstrukcji? Zadzwoń!

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania, wykonujemy także nietypowe realizacje dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zabudowy ze szkła to nasza specjalność. Dojeżdżamy do Wrocławia i okolic. Dysponujemy oddziałem mobilnym funkcjonującym na terenie Wrocławia klientów zainteresowanych naszymi usługami.

Profesjonalne usługi szklarskie Wrocław

Szukasz czegoś innego?

Darmowa wycena usług szklarskich

Darmowa wycena online

wyceń online

Nie masz tyle czasu?

Zostaw nam swój numer

+48
Wpisz poprawny numer telefonu
Zaznacz zgodę