Oferujemy wykończenie wnętrz w szkle oraz wykonanie paneli kuchennych ze szkła lacobel na terenie Wrocławia i okolic.

Lacobel to szkło o grubości 4 lub 6mm – nie hartowane –  pokryte od 1 do 3 warstw specjalnym lakierem, emalią. Dzięki temu można uzyskać  piękne efekty wizualne.

Elementy wystroju, mebli, czy nawet ścian ze szkła lacobel są w ostatnim czasie bardzo popularne. Nadają wnętrzom bardzo efektownego, nowoczesnego klimatu. Nadają się idealnie do ekskluzywnych, eleganckich pomieszczeń. Ale potrafią ozdobić i ożywić także klasyczne wnętrze.

Jesteśmy w stanie wyciąć ze szkła lacobel różne kształty, dzięki temu nadaje się ono do zdobienia luster i innych elementów wystroju.

Olbrzymią zaletą lacobeli jest łatwość w utrzymaniu czystości. Wystarczy papierowy ręcznik i płyn do czyszczenia szyb.

Szkło lacobel w kuchni jest łatwe w utrzymaniu czystości, nowoczesne, ożywia wnętrze i jest po prosu piękne – to sprawia że tak wielu naszych klientów na terenie Wrocławia decyduje się na to rozwiązanie.

Wyjątkowo modne i efektowne w ostatnim czasie jest także szkło hartowane z grafiką. Możemy wykonać panek szklany z dowolnym obrazem, tłem, teksturą (także jednokolorowym), grafiką  – nawet zdjęciem klienta. Doskonale wygląda jako panele kuchenne, ozdoba na ścianie, dekoracje pod barem, drzwi szklane lub gdziekolwiek gdzie zażyczy sobie klient. Jesteśmy w stanie zamienić Twój pomysł na realizację. Liderem naszego rynku jeżeli chodzi o panele szklane z grafiką, jest zdecydowanie Wrocław. Praktycznie wszystkie realizacje paneli szklanych, na tej stronie zostały wykonane na ternie Wrocławia.

Istnieje kilka technologii wykonania szkła z motywem, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

  • naklejanie dwóch warstw folii na tylną stronę szkła
  • laminowanie folii z grafiką na szkło hartowane 5-6 mm – idealne rozwiązanie przy gazowych płytach grzewczych
  • laminowanie folii z grafiką pomiędzy dwoma szybami – wykorzystuje się min. przy drzwiach szklanych
  • nadruk UV na tylną stronę hartowanego szkła

 

W naszej ofercie znajduje się również szkło hartowane lakierowane. Łączy ono zalety lacobelu z trwałością. Dzięki hartowaniu i wypaleniu emalii w piecu hutniczym, szkło ma dużo wyższą wytrzymałość. Stosujemy również większe grubości tafli – w przypadku blatów może to być nawet 19mm. Dzięki temu szkło jest dużo bardziej odporne na uderzenia, różnice temperatur oraz nacisk. Idealnie nadaje się do wykończenia blatów kuchennych np. wokół zlewu oraz do obudowy kuchenek, kominków a także jako blaty szklanych stołów i ław.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.